Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Prihlásenie
Zavrieť
* Polia označené hviezdičkou su povinné
vytvorit účet
Zavrieť

Užívateľ prístupu do PORTÁLU VLASTNÍKOV si je vedomý, že vstupom do PORTÁLU VLASTNÍKOV sa mu sprístupnia dôverné informácie príslušného domu.

Zneužitie a poskytnutie týchto informácii tretím osobám môže mať negatívne následky pre všetkých majiteľov – vlastníkov bytov a nebytových priestorov a aj pre samotného užívateľa.

Pridelený prístup je neprenosný, určený výhradne majiteľovi – vlastníkovi bytu / nebytového priestoru.

Škody a nemajetkovú ujmu spôsobené sprístupnením informácii v sekcii PORTÁL VLASTNÍKOV tretím osobám v plnom rozsahu znáša užívateľ. Prístupy do PORTÁLU VLASTNÍKOV a IP adresy používateľov sú uchovávané v systéme.

Zabudnuté heslo
Zavrieť
* Polia označené hviezdičkou su povinné