Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Výsledky súťaže Skrášli si dom a vyhraj 300€
Výsledky súťaže Skrášli si dom a vyhraj 300€

Výsledky súťaže Skrášli si dom a vyhraj 300€

26.12.2017

Vo štvrtok (21.12.2017) sme odovzdali výhry v našej vianočnej súťaži, ktorú sme organizovali v spolupráci s Bratislavským okrášľovacím spolkom. Prvé miesto a výhru 300€ získal Marek Sehnal, ktorý odfotil výzdobu vo vchode na Komárnickej ulici č. 40. Druhé miesto a výhru 100€ získala Natália Škvareninová z Miletičovej ulice č. 29. Tretie miesto porota neudelila. Ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že aj naša súťaž prispela k zlepšeniu sviatočnej atmosféry vo vašich príbytkoch.

100€ na Miletičovu ulicu

Výherkyňa Natália Škvareninová z Miletičovej ulice č. 29 nám poslala fotky z vyzdobených poschodí v ich dome. Napísala, „chcela by som do súťaže o najkrajšiu  vianočnú výzdobu prihlásiť pána Šaškoviča z Miletičovej ulice, číslo 29. Vchod vyzdobil v čase maľovania spoločných priestorov. Zasekal, či pod sadrokartón skryl nepekne trčiace káble v stenách a na vlastné náklady zabezpečil kvetináče s výzdobou  na jednotlivé pochodia a zároveň ich aj osvetlil, takže schodisko nie je nikdy úplne tmavé. Neskrášlil vchod kvôli Vianociam a  už vôbec nie kvôli súťaži, keďže to robí už mnoho rokov. Na Vianoce kvetináče vyvesí aj vianočné ozdoby, takže sú spoločné priestory ešte krajšie. Preto si myslím, že si zaslúži výhru v súťaži...“ Ďakujeme Natálii za fotky a to, ako sa podelí o výhru s pánom Šaškovičom necháme na ňu.

K výhre pomohla náhoda

Výhercom našej súťaže sa stal Marek Sehnal. O súťaži sa dozvedel z médií a ako vraví, spočiatku jej nevenoval veľkú pozornosť. Keď bol na návšteve u známych na Komárnickej ulici, všimol si plagát, ktorý ju propagoval a náhoda chcela, že si peknú výzdobu odfotil. „Ani som nevedel, že sa môžem súťaže zúčastniť, keďže v tom dome nebývam. A už vôbec som nerátal s tým, že nikto z vchodu fotku nepošle. Až v posledný deň som si na facebooku všimol, že tam chýba. Poslal som ju,“ uviedol tento usmievavý, mladý muž. Ako dodal, výhru použije na darčeky, aby urobila radosť ľuďom z kruhu najbližších.