Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Vyšehradská 11-15 dostala podporu zo ŠFRB
Vyšehradská 11-15 dostala podporu zo ŠFRB

Vyšehradská 11-15 dostala podporu zo Štátneho Fondu Rozvoja Bývania

4.1.2017

Dom v našej správe na Vyšehradskej ulici 11-15 dostal podporu zo Štátneho Fondu Rozvoja Bývania. Pre 96 bytový dom je podpora vo výške 986 580€ s 0% úrokom kľúčová pre zateplenie bytového domu, výmenu a modernizáciu výťahov, výmenu spoločných rozvodov plynu, elektriky, kanalizácie, vody a tepla.

Získaná podpora od Štátneho Fondu Rozvoja Bývania je výsledkov usilovnej práce nielen pracovníkov spoločnosti VSD, ale aj zástupcov vlastníkov a výberovej komisie domu. Sme veľmi radi, že ďalší z domov v našej správe bude zmodernizovaný, vlastníkom na Vyšehradskej 11-15 ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.