Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>VSD s novým dizajnom
VSD s novým dizajnom

VSD s novým dizajnom

9.5.2016

Spoločnosť VSD s.r.o. prichádza s novou, modernejšou komunikáciou a záujemcami o informácie z problematiky správcovstva bytových a nebytových priestorov. Chceme Vás informovať na úplne novej a modernej stránke, ktorá je ľahko dostupná a ovládateľná, a to nielen z počítača, ale aj z iných mobilných zariadení.

Podľa slov konateľa VSD Petra Plávalu: „práve prístup a ľahká orientácia na stránke je jedným z ďalších krokov na ceste za dobrou komunikáciou s klientmi spoločnosti. Dolaďovali sme aj sekciu Portál vlastníkov, na ktorej si každý vlastník nájde informácie o svojom konte, o finančných pohyboch na účtoch, aktuálne zmluvy a zápisnice, ročný plán alebo prehľad o fonde údržby a opráv a podobne. Našim cieľom bolo zatraktívniť, sprehľadniť a urýchliť našim klientom prístup k informáciám.“

Na úvodnej stránke dominuje fotografia, rolovaním sa dostanete k ďalším sekciám – PORTÁL VLASTNÍKOV a mám záujem o správu. Pod nimi sú aktuality, ponuka a časté otázky a odpovede. Najľahšie sa však  k hľadaným sekciám dostanete kliknutím na MENU vľavo hore. Otvorí sa vám okno s jedenástimi podstránkami, na ktorých rýchlo nájdete hľadanú informáciu.