Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Tri grácie pobavili klientov a pracovníkov VSD
Tri grácie pobavili klientov a pracovníkov VSD

Tri grácie pobavili klientov a pracovníkov VSD

12.12.2015

V našich končinách sme si už zvykli na tradičné predvianočné oslavy vo firmách a spoločnostiach. Súčasťou takéhoto stretnutia je aj obdarovanie hostí. Podobne to bolo aj v spoločnosti VSD. Pred Vianocami sa táto spoločnosť rozhodla obdarovať svojich klientov natradičným spôsobom. Pozvala ich do bratislavského Štúdia L+S na divadelné predstavenie Tri grácie z umakartu.

Pozvaní hostia prichádzali večer (v stredu 9. decembra) do divadla so zmiešanými pocitmi. Možno preto, že na podobné akcie neboli zvyknutí. Pri vchode bolo pripravané malé občerstvenie, uvítací nápoj a usmiate hostesky, čo pozvaných hostí upokojilo a príjemne naladilo. Vítali ich aj majitelia a zamestnanci v skvelej nálade, ktorí sa im venovali v príjemnom rozhovore.

Divadlo pobavilo naozaj všetkých. Herecké obsadenie, Marta Sládečková (Marta), Kamila Magálová (Helena), Petra Polnišová (Eva) sľubovalo dobrú zábavu, a veru nesklamalo. Sála neraz vybuchla do ohlušujúceho smiechu. V prestávke, po prvom dejstve, hostí čakali stoly plné jedál, vína, zákuskov a iných dobrôt. Všetci sme sa zhodli v názore, že úžasné občerstvenie od spoločnosti Bruncher nemalo žiadnu konkurenciu. Ich domáce pagáče a bagety štyroch druhov chválili všetci.

Na tejto príjemnej vianočnej akcii bola možnosť stretnúť  priateľov, rozprávali sa spolu ľudia a známi, ktorí sa dlho nevideli. Po predstavení čakal na každého z hostí vianočný darček. Kvet pre dámy a fľaša kvalitného vína pre pánov. Bola som jednou z pozvaných hostí. Mimoriadne pozitívne reakcie prítomných ma vôbec neprekvapili. Za seba môžem uviesť, že podobnú príjemnú atmosféru som na predvianočných oslavách ešte nezažila.