Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Úver od ŠFRB pre Nejedlého 10
Úver od ŠFRB pre Nejedlého 10

Úver od Štátneho Fondu Rozvoja Bývania pre Nejedlého 10

23.4.2018

Vlastníkom bytov na Nejedlého 10 v Bratislave prinášame dobrú správu. V týchto dňoch sme na VSD dostali oznámenie o priznaní podpory zo Štátneho fondu rozvoja bývania. V liste sa píše, že našu žiadosť posúdili a v zmysle zákona č. 150/2013 Z.z. o Štátnom fonde rozvoja bývania v znení neskorších predpisov bola žiadateľovi priznaná podpora vo výške viac ako 360-tisíc eur pri 0-percentnej úrokovej miere.

Peniaze použijeme na zateplenie bytového domu, rekonštrukciu výťahu, výmenu spoločných rozvodov plynu, elektriny, kanalizácie, teplej a studenej vody a iné práce. Peniaze zaiste skrášlia a skultúrnia samotný objekt, ale prispejú aj ku zvýšeniu kvality a komfortu bývania vlastníkov.