Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Spustenie PORTÁLU VLASTNÍKOV
Spustenie PORTÁLU VLASTNÍKOV

Spustenie PORTÁLU VLASTNÍKOV

1.3.2012

Spúšťame novú sekciu stránky - PORTÁL VLASTNÍKOV. V sekcii PORTÁL VLASTNÍKOV sa vy, naši klienti, dozviete všetky potrebné informácie o správe vášho domu. Nájde tu aktuálne cenové ponuky, zápisnice zo schôdzí, zmluvu na výkon správy, pohyby na fonde údržby a opráv, ročné plány údržby a opráv, na vyžiadanie cez portál vlastníkov vám doručíme vaše konto s jednotlivými platbami alebo vyúčtovanie a iné informácie.

Všetky tieto informácie sú poskytované len našim klientom po zaregistrovaní sa do nášho systému v sekcii PORTÁL VLASTNÍKOV, takže neváhajte a zaregistrujte sa.

Zaregistrovať sa môže každý jeden vlastník. K registrácii potrebujete váš variabilný symbol, ktorý vám bol určený na úhrady zálohových platieb.