Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Spúšťame novú verziu PORTÁLU VLASTNÍKOV
Spúšťame novú verziu PORTÁLU VLASTNÍKOV

Spúšťame novú verziu PORTÁLU VLASTNÍKOV

22.10.2018

V polovici novembra 2018 (od 12.11.2018) sme spustili novú verziu PORTÁLU VLASTNÍKOV. Naši klienti vedia, že ide o jedinečnú ponuku spoločnosti VSD pre vlastníkov bytov a nebytových priestorov, ktorá mimoriadne uľahčuje prístup k informáciám o domoch v správe našej spoločnosti.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že nová verzia PORTÁLU VLASTNÍKOV sa v mnohom nelíši od predošlej verzie, ale opak je pravdou. Nová verzia prináša niekoľko zmien, a taktiež niektoré dlho požadované funkcie:

  • V novej verzii PORTÁLU VLASTNÍKOV si máte možnosť zapnúť notifikačné emaily, ktoré vás upozornia na nové súbory.
  • Niektoré súbory, ako napríklad prehľady fondu údržby a opráv, bankové mesačné výpisy a ďalšie budú usporiadané po rokoch.
  • Sprehľadnili a zlepšili sme prístup k formulárom v sekcii CHCEM NAHLÁSIŤ.
  • Ak budete vypĺňať formuláre v sekcii CHCEM NAHLÁSIŤ prihlásený, systém za vás automaticky vyplní vaše meno a priezvisko, email a ďalšie údaje.

Nový systém taktiež zvyšuje bezpečnosť údajov. A práve kvôli bezpečnosti pred únikom informácií a dát je potrebné, aby ste sa zaregistrovali nanovo. Nový systém je totiž založený na nových bezpečnostných prvkoch, ktoré nahradia starú, doteraz používanú verziu PORTÁLU VLASTNÍKOV. Veríme, že rýchlo oceníte všetky zmeny a naďalej budete využívať váš PORTÁL VLASTNÍKOV ako rýchly a prehľadný zdroj informácií o Vašom bývaní.