Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>PORTÁL VLASTNÍKOV – výborný pomocník
PORTÁL VLASTNÍKOV – výborný pomocník

PORTÁL VLASTNÍKOV – výborný pomocník

13.12.2021

Sme hrdí, že naša spoločnosť VSD, s. r. o. pôsobí na trhu už 20 rokov. Počet našich klientov sa za ten čas rozrástol na viacej ako 4300 bytov a nebytových priestorov. Efektívne a pružne informovať také množstvo klientov o aktualitách a novinkách nám pomáha PORTÁL VLASTNÍKOV.

Dnes je práve ten deň, kedy počet zaregistrovaných klientov na PORTÁLI VLASTNÍKOV presiahol magickú hranicu 1 000.

Na PORTÁLI VLASTNÍKOV si všetci registrovaní vlastníci môžu kedykoľvek pozrieť najdôležitejšie alebo najzaujímavejšie informácie týkajúce sa ich domu. A veru, majú si z čoho vyberať, cenové ponuky, zápisnice zo schôdzí, zmluvy, bankové výpisy, revízie... Celkove je PORTÁLI VLASTNÍKOV nahratých už viac ako 27 795 dokumentov.

Najúčinnejším spôsobom komunikácie medzi vlastníkmi a nami ako správcovskou spoločnosťou je PORTÁL VLASTNÍKOV, zaregistrujte sa aj Vy, nech čoskoro prekročíme druhú tisícku.