Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Podpora od ŠFRB pre Markovu 5
Podpora od ŠFRB pre Markovu 5

Podpora od ŠFRB pre Markovu 5

31.8.2017

Bytový dom na Markovej 5 v Petržalke dostal od Štátneho fondu rozvoja bývania podporu vo výške 129 990,00€ s úrokom 0%. Získaniu podpory od Štátneho fondu rozvoja bývania predchádzala vytrvalá práca správcu domu, Vladimíra Rybaniča, ktorý musel pripraviť všetky podklady pre podanie úspešnej žiadosti.

Získané prostriedky sa použijú v dome na výmenu rozvodov elektriky, výmenu stúpačiek a ležatých rozvodov teplej a studenej vody a výmenu kanalizácie. V dome sa taktiež vymaľujú spoločné priestory a vymení podlahová krytina. Po predošlom zateplení domu a rekonštrukcii vstupu do domu sú tieto opravy poslednými krokmi k peknému a príjemnému bývaniu obyvateľov.

Sme veľmi radi, že môžeme obyvateľom Markovej 5 pomôcť s opravami a skrášlením ich bytového domu a dúfame, že budú spokojní s opravami, na ktorých sa dohodli.