Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Ocenenie majstrovstva umelcov
Ocenenie majstrovstva umelcov

Ocenenie majstrovstva umelcov

13.12.2016

Konatelia našej spoločnosti sa zúčastnili na slávnostnom vyhlásení laureátov prestížneho ocenenia Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2016. Podujatie sa uskutočnilo v sobotu, novembra 2016, v novej budove SND v Bratislave. Podľa slov Petra Plávalu, konateľa spoločnosti VSD, je podujatie príkladom úcty k majstrovstvu a k tvorivej umeleckej práci ľudí na Slovensku.

Cena Nadácie Tatra banky za umenie je udeľovaná s cieľom oceniť talent, nadšenie a prácu umelcov a podporiť rozvoj umenia v jeho najrôznejších podobách nielen morálne, ale aj finančne. Ocenením chce nadácia motivovať umelcov i mladých tvorcov na ďalšiu tvorbu a dať impulz na vznik nových projektov vo všetkých umeleckých žánroch. Zámerom Nadácie Tatra banky je prispievať k neustálemu zlepšovaniu umeleckej tvorby, a to nielen prostredníctvom oceňovania etablovaných umelcov, ale aj objavovaním a podporovaním mladých talentov.

Na fotografii sprava: Konatelia spoločnosti VSD Eva Plávalová a Peter Plávala, Štefan Králik – Tatrabanka, a.s., konateľ spoločnosti VSD Dušan Bučič s manželkou Ankou