Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Nový dom: Beniakova 2-12
Nový dom: Beniakova 2-12

Nový dom: Beniakova 2-12

9.9.2020

Od 1. septembra 2020 pribudol do našej správy v poradí 75. objekt. Ide o 92 bytový, osemposchodový, dom na Beniakovej ulici č. 2-12 v Bratislave. Dom sa nachádza v časti Dlhé diely, v peknom prostredí nad Karlovou Vsou.

Samozrejme, že rozhodnutiu predchádzalo výberové konanie. Vlastníci pred časom požiadali viacero správcovských spoločností o predloženie ponúk na správu ich domu a po dôkladnom zvážení sa rozhodli pre našu spoločnosť. So zástupcami vlastníkov sme už rokovali aj o možnostiach modernizácie domu a zhodli sme sa, že prvou väčšou investíciou bude výmena stúpacích rozvodov. Ďakujeme za dôveru.