Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Nový dom: Agátova 7/D
Nový dom: Agátova 7/D

Nový dom: Agátova 7/D

12.2.2021

Od 1. januára 2021 pribudol do našej správy ďalší bytový dom. Ide o 78 bytov a 3 nebytové priestory na Agátovej ulici č. 7/D v Bratislave.

Bytový dom sa nachádza v peknom prostredí na konci Dúbravky. Skolaudovali ho v roku 2008. Dom je zateplený, má výťah, a tiež prístupový systém (DEK). Každý byt má samostatné plynové kúrenie. Sme pripravení rokovať so zástupcami vlastníkov aj o ďalších možnostiach modernizácie alebo úprav domu, čo by, samozrejme, zvýšilo kvalitu bývania vlastníkov. Ďakujeme za dôveru.