Táto internetová stránka uchováva a/alebo pristupuje k informáciám v zariadení, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely personalizácie reklám a obsahu, merania reklám a obsahu a získavania prehľadov cieľových skupín našich stránok, ako aj na účely skvalitňovania produktov. S vaším povolením môžeme používať presné údaje o geografickej polohe a identifikáciu prostredníctvom skenovania zariadenia.
Viac informácií o tom, ako používame súbory cookie a o ukladaných informáciách.
Nesúhlasím
Súhlasím
Aktuality>Bratislavskú fotosúťaž vyhral Seničan
Bratislavskú fotosúťaž vyhral Seničan

Bratislavskú fotosúťaž o najkrajšiu fotku bytového domu vyhral Seničan

13.9.2016

Prázdninovú fotosúťaž našej spoločnosti o najlepšiu fotografiu domu v správe VSD paradoxne nevyhral Bratislavčan, ale Seničan. Stal sa ním štyridsaťjedenročný Jozef Šebesta, ktorého fotografia získala až 199 klikov na facebookovej stránke VSD. Výhru si prebral spolu s manželkou Lilien.

Manželia sa zhodli na tom, že tablet Lenovo určite urobí radosť najmä šesťročnej dcére Laure. Ako uviedli, o súťaži sa dozvedeli náhodou – od osemnásťročného syna Janka, keď si v Bratislave boli pozrieť byt na predaj. Chcú totiž predať dom v Senici a presťahovať sa za prácou do Bratislavy. O spoločnosti VSD a jej aktivitách vôbec netušili. Ďalším, nemenej zaujímavým paradoxom je, že manželka Lilien, profesionálna fotografka, nie je autorkou víťaznej fotografie. Tú fotil Jozef, ktorý pracuje na železnici.

Na fotke je syn Ján pri vchode do jedného z domov na Banšelovej ulici. „Ani neviete, akú radosť máme z víťazstva a získanej ceny. S malou Laurou chodíme často na vyšetrenia do bratislavských nemocníc. To je tiež jeden z dôvodov, prečo sa chceme presťahovať do hlavného mesta. Cena patrí jednoznačne jej. Ďakujeme,“ uviedol Jozef Šebesta.

My dodávame, že sympatickým manželom gratulujeme a malej Laure želáme mnoho zdravia a radosti pri hrách s tabletom od spoločnosti VSD.